Sales Consultant (m/f/d)

TERRITORY INFLUENCE in Warsaw is looking for a Sales Consultant (m/f/d) in full time (40h). Immediate availability.

„Humanize Marketing“ – z tą wizją, my w TERRITORY Influence stawiamy ludzi w centrum wszystkiego, co robimy. Pracujemy z odpowiednimi influencerami w 12 lokalizacjach w całej Europie, aby zaoferować najlepsze możliwe rozwiązania marketingowe dla marek. Dzięki współpracy z ponad 5 milionami influencerów staliśmy się wiodącą agencją influencer marketingu w Europie.

A TERAZ TY PRZYCHODZISZ

Jako Sales Consultant w TERRITORY Influence jesteś ważną częścią naszego zespołu Business Development Team. Dzień w dzień będziesz rozmawiał ze znanymi markami, rozwijał kreatywne koncepcje i pomagał nam pozycjonować TERRITORY Influence jako wiodącą agencję w Influencer Marketingu wśród klientów i agencji medialnych. Będziesz również zaangażowany w pozyskiwanie nowych klientów i będziesz w bliskim kontakcie z innymi jednostkami grupy agencyjnej TERRITORY.

TO SĄ TWOJE KONKRETNE ZADANIA

  • Aktywne podejście, doradztwo i strategiczny rozwój potencjalnych nowych klientów, jak również istniejących klientów i agencji.
  • Tworzenie zindywidualizowanych koncepcji i ofert oraz ich prezentacja klientom
  • Ścisła współpraca z naszym kierownictwem projektu w zakresie briefingu, realizacji kampanii i prezentacji końcowej.

CO POWINNO CIĘ WYRÓŻNIAĆ:

  • Jesteś sympatyczny, komunikatywny i inteligentny
  • Jesteś zmotywowany i potrafisz pracować samodzielnie
  • Jesteś również graczem zespołowym i ważni są dla Ciebie Twoi współpracownicy oraz dobra atmosfera w zespole.
  • Masz już co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży i/lub doradztwie
  • Możesz nawiązywać kontakty na wszystkich poziomach hierarchii – od juniorów do najwyższego szczebla
  • Posługujesz się biegle językiem polskim i biznesowym językiem angielskim.

CO TO JEST PLUS?

  • Doświadczenie w marketingu medialnym, środowisku agencyjnym lub zarządzaniu marką
  • Wiedza z zakresu influencer marketingu i mediów społecznościowych

CO PAŃSTWU OFERUJEMY

  • Ekscytujący i zróżnicowany obszar odpowiedzialności
  • Największe portfolio Influencerów w Europie
  • Swoboda pracy i działania z własnej inicjatywy
  • Elastyczne godziny pracy, które pomogą Ci pogodzić życie rodzinne z zawodowym
  • Wybór pomiędzy pracą zdalną i biurową, a mieszanką obu tych rodzajów pracy
  • Międzynarodowy zespół rozproszony po całej Europie
  • Regularne warsztaty i dokształcanie przez Bertelsmann Group

ZAINTERESOWANI?

Anett Mlinarik oczekuje na Twoją aplikację (minimum CV). Prosimy o podanie najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz pożądanego wynagrodzenia na adres mlinarik.anett@territory.group .

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

We are looking forward to your application!

Wpływy terytorialne. Nigdy o tym nie słyszałeś?

TERRITORY Influence powstało z połączenia TRND i InCircles. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu i wsparciu Grupy Bertelsmann, działamy międzynarodowo w 14 krajach i zatrudniamy 150 pracowników. Pracujemy z ponad 5 milionami influencerów, począwszy od nano, mikro i makro, aż po influencerów-gwiazdy. Z naszych rozwiązań korzystają takie firmy jak P&G, Beiersdorf, L’Oréal czy Ravensburger. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, zajrzyj na naszą stronę internetową: https://www.territory-influence.com/